FAKT DOBRÉ Pohanková proteinová kaše 70 g

TOP 27 v kategorii Proteinové kaše

FAKT DOBRÉ Pohanková proteinová kaše 70 g

FAKT DOBRÉ Pohanková proteinová kaše - kakao 70 g Kvalitní snídaně plná živin, kterou máte připravenou raz dva? To je naše fakt dobrá ovesná nebo pohanková kaše v různých...
Doporučená nabídka Oříškář.cz

Skladem • Více variant59 Kč81 % • 1 083 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Oříškář.cz

Koupeno na zkousku,moc dobra!

dobrá

• , zakoupeno v Oříškář.cz

Tento produkt jsem vzala pro mého vnuka sám si vybral jaké kaše si přeje.Já to totiž nebaštím .

FAKT DOBRÉ Pohanková proteinová kaše - kakao 70 g

Kvalitní snídaně plná živin, kterou máte připravenou raz dva? To je naše fakt dobrá ovesná nebo pohanková kaše v různých příchutích. Kvalitní vstupní suroviny a vyvážené složení všech potřebných živin dělá z tohoto pokrmu ideální jídlo pro začátek nového dne. Když připravenou kaši ještě doplníte o lyofilizované/sušené ovoce a oříšky nebo semínka (případně už namíchanou studentskou směs), nejenže potěšíte oko, ale i svůj mlsný jazýček.

Ochutnejte také naše FAKT DOBRÉ ořechy, FAKT DOBRÉ ovoce, (my v Oříškáři nejvíc milujeme fakt dobrý sušený ananas), nebo do košíku přihoďte na zkoušku naše FAKT DOBRÉ kafe.

• , zakoupeno v Oříškář.cz

Koupeno na zkousku,moc dobra!

dobrá